מאמרים

אין כמו ספונטאניות להחייאת הזוגיות

אין כמו ספונטאניות להחייאת הזוגיות

זוגיות היא ללא ספק אחד הדברים החמקמקים, המעניינים ולעיתים גם המבלבלים שיש בחיים. מצד אחד, כמעט כולם כולל כולם מעוניינים בזוגיות – הרווקים והרווקות מפנטזים רובם ככולם (בסתר או בגלוי...) על מציאת בן/ת הזוג האופטימאליים שלהם, אינספור אנשים מסתובבים ומונעים קודם כל על ידי הרצון למצוא זוגיות, ורק אחר כך על ידי מניעים אחרים וכד'.

מצד שני, כאשר יש לנו זוגיות, הרבה פעמים יש איתה הרבה בעיות אחרות – או שישנם חיכוכים מסיבות כאלו ואחרות בין בני הזוג, אי הבנות, אי הסכמות וכד'. למען האמת, במקרים רבים גם כאשר הכל הולך טוב וחלק לאורך זמן ובני הזוג חיים יחד באושר ועושר, גם אז מתחילות בעיות מסוג אחר לאחר תקופה מסוימת – בעיות של שחיקה, שגרה ושעמום. הרבה מאוד זוגות אשר הסתדרו יחד באופן אופטימאלי במשך הרבה מאוד זמן מוצאים עצמם פתאום משועממים, שחוקים ומרגישים כי הזוגיות שלהם נמצאת בקשיים.

בעוד קשה מאוד להגיע למצב בו בכלל נמצאים בזוגיות טובה, שלא לדבר על זוגיות המחזיקה מעמד לאורך זמן, חבל מאוד לזרוק זוגיות כזו לפח רק בגלל שחיקה או שעמום – רגשות טבעיים לחלוטין, אשר תמיד יחזרו על עצמם בחיים ברגע שנהיה באותה סיטואציה מספיק זמן.

המשך מאמר